O marce

Proces tworzenia

Przytulamy.pl to marka, która powstała dzięki pasji do tworzenia rzeczy wyjątkowych, przekazanej przez moją mamę. Każdy produkt wykonuję ręcznie, z miłością i z nadzieją, że przyniesie on radość osobie, która zdecyduje się na zakup, albo zostanie nim obdarowana. 

Tworzę przedmioty z duszą. Każdy jest niepowtarzalny, dzięki ręcznemu wykonaniu z miłością i dbałością o szczegóły. Moje projekty pochodzą prosto z serca, do ich realizacji używam bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów. Do wypełniania maskotek i poduszek zawsze używam wypełnienia hipoalergicznego – certyfikowanej kulki silikonowej, która zapewnia cyrkulację powietrza oraz sprężystość. Naturalne tkaniny poddane są procesowi dekatyzacji, dzięki czemu nie powinny kurczyć się w praniu. Niektóre z projektów wykonane są z materiałów z odzysku, zgodnie z myślą upcyclingu przemieniam niepotrzebne koszule, czy zasłonki na wzory na kartkach okolicznościowych, czy dodatki do poduszek i maskotek. Oczywiście przed zszyciem są odpowiednio czyszczone. Oprócz ograniczenia marnowania i wyrzucania pięknych i przytulnych tkanin, korzystam też z ekologicznego, pochodzącego z recyklingu papieru do tworzenia kart okolicznościowych. Natura jest cennym skarbem, wiele moich projektów powstało dzięki zaczerpnięciu z niej inspiracji. Jesteśmy jej częścią i warto o tym pamiętać.

Misja i wartości

Misją przytulamy.pl jest szerzenie pozytywnych uczuć, promowanie takich wartości jak miłość, bliskość i pozytywność. Poprzez otaczanie się przedmiotami, które budują przytulną atmosferę oraz wzbudzają pozytywne emocje, można zapewnić sobie lepsze samopoczucie, głębszy relaks, zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. Znasz te uczucie, kiedy zmęczona(y) po całym dniu idziesz do sypialni, wtulasz w miękkie poduszki na swoim łóżku i czujesz się dzięki temu szczęśliwsza(y) i bezpieczniejsza(y)? Nie bez powodu mawia się “nie ma to jak w domu”, bo dom to nasza bezpieczna przystań, w której można liczyć na spokój oraz miłość i wsparcie bliskich osób. Przynajmniej taką przystanią powinien być dom, a ja chcę poprzez wyjątkowe, stworzone z miłością produkty, przekazać tą miłość dalej, do Waszych domów. Chcę, żeby świat, dzięki mojej pracy miał więcej miłości, delikatności i pozytywnych uczuć!

Zachęcam Cię do refleksji na temat życia, relacji, miłości. Czasami najlepsze wybory podejmuje się wsłuchując się w głos swojego serca. Na blogu poruszam ciekawe wątki, które pozwolą głębiej spojrzeć na otaczający nas świat oraz emocje. Od czasu do czasu pojawiają się również wpisy z pomysłami do urządzania i dekoracji wnętrz, a także DIY – zrób to sam, bo bardzo często najbardziej cieszą te prezenty i dekoracje samodzielnie wykonane, w które trzeba włożyć swój czas i energię, przy okazji wyrażając siebie i swój indywidualny styl. 

O mnie

Idealistka o artystycznej, wrażliwej naturze. Moją pasją od zawsze było rysowanie, malowanie i próbowanie różnych technik rękodzieła. Od kilku lat interesuję się szyciem, grafiką i designem, a od niedawna zgłębiam wiedzę z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego. Kocham też przyrodę. W wolnym czasie lubię odetchnąć na łonie natury i oczywiście spędzać czas z moim kochanym partnerem, czasem sięgam po dobrą książkę, słucham pięknej muzyki lub ćwiczę pilates. Wierzę w miłość i marzenia.