przytulamy.pl to wyjątkowy design pełen miłości. Niepowtarzalne, ręcznie robione przedmioty dla domu, dla bliskich, dla Ciebie. Wprowadzają przytulną atmosferę i podkreślają indywidualizm wnętrza. Marka powstała z połączenia pasji i świadomości korzyści płynących z przytulania. W sklepie znajdziesz przytulanki, poduszki oraz karty okolicznościowe.

Tworzone ręcznie z miłością

w rodzinnej pracowni

Zaprojektowane z myślą

o Twoich potrzebach

Wykonane z wysokiej jakości

certyfikowanych materiałów

kroliczki_przytulanki_handmade
okragla_poduszka_z_koronka
maskotki_krolik_mama_i_dziecko

Mnóstwo badań wykazało, że przytulanie z bliską nam osobą jest bardzo ważne nie tylko w pogłębianiu relacji, ale również wspiera zdrowie psychiczne, rozwój emocjonalny i zmniejsza poziom hormonu stresu. Co ciekawe, korzyści przynosi też przytulanie ukochanego zwierzaka, pluszowego misia, czy nawet poduszki.

Wychodząc naprzeciw naturalnej potrzebie poczucia bliskości i bezpieczeństwa projektuję pluszaki o łagodnym wyglądzie i przyjazne w dotyku, które mogą być wsparciem dla dziecka w chwilach, kiedy rodzic akurat nie może mu towarzyszyć. Ale nie tylko dzieci mają potrzebę przytulania. Często młodzież i dorośli ludzie z różnych powodów nie chcą lub nie mogą zaspokoić tej potrzeby. Szyję specjalne poduszki do przytulania, które dzięki dużym rozmiarom doskonale sprawdzają się w roli osobistej “bezpiecznej przystani”. 

karta_personalizowana
kartki_z_kopertami
Karty_serce_na_pajeczynie